Daha yakın, daha doğru, daha güvenli
Akıllı stratejİ,
akıllı komuta kontrol
Daha fazla

Servİsler

PingBit Platformu, sahadan elde edilen verileri istatistiksel analizler ile elde edilen raporları komuta kontrol ekranlarında komuta erişimine sunar ve yenilikçi yardımcı servisler sağlar.

Komuta Kontrol

Komuta Kontrol Servisi, komutanın sahadaki asker, muhimmat, techizat, araç dağılımlarını harita üzerinde inceleyip yönlendirme imkanını sunar.

Büyük Veri Analizi

Büyük Veri Analizi servisi, yapay zeka tabanlı algoritmalar ile saha verilerinden stratejik planları belirlemeye yönelik analiz çıktıları elde etme ve uygulamaya geçirme imkanı sunar.

Karar Destek Sistemi

Karar Destek Sistemi, sahadaki anlık fiziksel ve vital bulgular ile performans analizi gerçekleştirip komutaya stratejik planlama konusunda destek sağlayıp daha etkin planlama imkanı sunar.

Özellİkler

Ordunun en önemli unsuru olan askerlerin mobil takip sevk ve kontrolü ile ilgili en önemli ihtiyaçların giderilmesinde PingBit yenilikçi bir çözümler sunar.

 •  

  Konum Kontrol

  Asker ile birlikte sahadaki araç, techizat ve muhimmatın anlık konum takibi, sevkiyatı ve kontrolünde bütünleşik bir çözüm sunar.

 •  

  Acil Durum Müdahale

  Acil durumların zamanında, doğru müdahaleler ile etkin yönetilmesini sağlar.

 •  

  Taktik Geliştirme ve Uygulama

  Komuta ekranları ile sahaya hakim, karar destek sistemi ile etkin planlama imkanı sunar.

 •  

  Telefonsuz İletişim

  PingBit, veri iletişimi için akıllı telefonlara ihtiyaç duymaz, GSM ve LoRaWAN ağ çözümlerine uyumludur.

 • Fiziksel Fonksiyon ve Performans Takibi

  Sahadan elde edilen hareket verilerinin analizi ile fiziksel fonksiyon ve performans analizleri gerçekleştirerek komuta kontrolün daha doğru ve etkin kararlar almasına destek sağlar.

 •  

  Vital Bulgu ve Giyilebilir Sensör Takibi

  Giyilebilir sensörler ile elde edilen verileri komuta merkezine ileterek vital bulgular, çevresel veriler ve diğer fiziksel bulguların analizine olanak sunar.

 •  

  Uzun Pil Ömrü

  Düşük pil kullanımı ile uzun süre arazide kalabilme yetkinliği sunar.

Teknİk

PingBit/Mate ürün grubu bileklik ya da saat şeklinde tasarımlara sahip olup, sahadaki asker, araç, muhimmat ve techizat konum ve durumları ile askerlerin yaşamsal aktivitelerin anlık olarak takip edebilmesini sağlar.

PingBit Mate akıllı hareket algılayıcı sisteme sahiptir. Askerin adım, koşu ve fiziksel hareket aktivitelerini kaydeder. Asker düştüğünde, darbe aldığında ya da PingBit Mate’i kolundan çıkardığı durumlarda komuta merkezine uyarı mesajı iletilir.

Asker acil durumlarda ya da desteğe ihtiyacı olduğunda PingBit Mate üzerindeki butona basarak komutaya haber verebilir. Komuta merkezine acil destek talebi uyarı mesajı şeklinde iletilir.

Askerlerin konumlarını anlık olarak komuta merkezine iletir. Komuta merkezi askerlerin anlık konumlarını ve yaşamsal faaliyetlerini takip edebilir ve harita üzerinde yönlendirmeler yapabilir.

Komuta merkezi askerlerine yönelik, hareket, yönlendirme ve sevkiyat işlemlerini uzaktan kontrol edebilir. PingBit Mate askerleri sesli ve görsel olarak uyararak komuta merkezi tarafından yapılan yönlendirmeleri anında uygulamalarını sağlar.

PingBit Mate, akıllı telefona ihtiyaç duymaz. Alınan ya da algılanan verileri GPRS üzerinden komuta merkezine aktarır.

Bluetooth uyumlu cihazlar ya da giyilebilir sensörlerden alınan verileri komuta merkezine iletir.

PingBit Mate modelleri led göstergeleri ve sesli uyarılar ile kullanıcılara bilgi verir ve onları yönlendirir.

Uzun pil ömrü ile bir haftaya kadar şarj gerektirmeden kullanım sağlar.

Suya karşı dayanıklı mekanik tasarım sunar.

İletİŞİmEhlibeyt Mahallesi 1242.Cadde Aykon Plaza No:36/17

Balgat - ANKARA / TÜRKİYE

Telefon +90(312) 473-25 00

Faks +90(312) 473-25 08

E-Posta info@mlsbilisim.com.tr