HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

MLS, uzun yıllara dayanan sektörel deneyime sahip bir ekip tarafından 2008 yılında kuruldu.

Bilgi teknolojisi yatırımlarında danışılacak güvenilir bir kaynak olma hedefimizle, çözüm odaklı profesyonel yapı ve pro-aktif anlayış ile hizmet sunuyoruz.

Kendini sürekli geliştiren, sağlıklı büyüyen ve iddialı bir sistem entegratör firması olarak ilk günden itibaren hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz.


Ne yapıyoruz?

Günümüz bilgi teknolojiler, her geçen gün artan, çoklu ortam, farklı mimariler, karmaşık ürünler ve farklı markalar gerektiren çözümlerin oluşturulması ve entegre edilmesini gerektiriyor.

Yeni nesil sistem entegrasyonu olarak isimlendirdiğimiz çözüm yaklaşımı ve hizmet anlayışıyla; müşterilerimize operasyonel verimlilik ve süreklilik sağlıyor, özgün çözümlerle işlerine değer katıyoruz.

En etkin çözümleri, en uygun altyapı, mimari ve teknolojilerle sunmak için uygulama yetkinliğimizi, sürekli öğrenen organizasyonumuzun deneyim, çeviklik, beceri ve kararlılığını kullanıyoruz.


Misyonumuz

Bilgi teknolojileri alanında hizmet sunduğumuz tüm paydaşlarımıza, profesyonel ve pro-aktif yaklaşım, araştrıma-geliştirme çalışmaları ile yeni nesil sistem entegrasyon hizmetleri geliştirmek ve sunmak.


Vizyonumuz

Esnek, hızlı ve müşteri odaklı yaklaşımı, öğrenen organizasyonu ile Türkiye'nin öncü ve saygın yeni nesil sistem entegratör firması olmak.


Bilgi Güvenliği Politikamız

Politika belgesini görüntülemek için tıklayınız.